Pár slov z naší ordinace

Vážené pacientky,
po delším zvažování, jsme se rozhodli napsat vám pár slov... zkátka to, co máme na srdci...
 
V naší ordinaci děláme poctivou medicínu s individuálním přístupem k vám. Obětavost je naší prioritou. Snažíme se vybavit nejmodernějšími přístroji a pravidelně se vzděláváme nad rámec našich povinností, abychom vám nabídli co nejlepší péči a vy jste od nás odcházely spokojené. Těší nás že naši ordinaci navštěvujete a že jste našimi klientkami.
 
Bohužel v době moderních technologií a sociálních sítí jsou někdy lékaři napříč všemi odbornostmi vystaveni nejrůznějším urážkám. Najdou se mezi námi věčně nespokojení lidé, kteří své negativní emoce rádi sdělují ostatním. A neváhají pošpinit práci lékařů a sester, kteří se jim snaží pomoci. I my musíme někdy říct těhotným ať nekouří, obézním ať zhubnou ..... rodičům dětí, které nám ničí ordinaci, ať na ně dohlédnou apod. Bohužel, naše dobře míněné rady bývají někdy odmítány, a to i když jde o zdraví.
 
Tím to bychom také chtěli požádat rodiče dětí:
pokud jdete na vyšetření a přivedete si děti s sebou, dohlédněte, prosím, ať nám vaše děti neničí ordinaci a nejsou příliš hlučné. Jelikož v čekárně a ordinaci netrávíte čas pouze vy, ale i ostatní, kteří jsou objednáni na vyšetření. Také, prosíme o udržování pořádku a klidu v čekárně, aby jste  nenarušovali naši práci a nerušili ostatní pacientky v čekárně.
 
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vzájemné vstřícné jednání.